Taisyklės

Paslaugos užsakymas:

Automobilį užsisakyti rekomenduojame iš anksto puslapyje www.toprent.lt/ arba telefonu +370 616 55336. Rezervacija yra galiojanti tik sulaukus patvirtinimo, kuris bus atsiųstas į Jūsų nurodytą elektroninį paštą arba su Jumis bus susisiekta telefonu. Likus mažiau nei 24 val. iki rezervacijos pradžios, automobilį rekomenduojame užsisakyti www.toprent.lt/ ir pranešti telefonu +370 61655336, kad galėtumėte atlikti skubią rezervaciją.

Automobilį rezervuoti galite pagal jo dydį (klasę) (mini, ekonominė, kompaktinė, standartinė, visureigis, mikroautobusas), bet ne konkretų modelį. Top Rent (toliau – kompanija) pasilieka teisę pakeisti rezervuotą automobilį į kitą, tokio pat dydžio automobilį ar didesnį, nekeičiant pradinės užsakymo kainos.

Minimalus automobilio nuomos laikotarpis – 24 val. nuo rezervacijos pradžios. Automobilio nuomą galima pratęsti ta pačia kaina tik pranešus apie tai ne mažiau kaip 24 val. prieš nuomos sutarties pasibaigimą. Automobilio negrąžinus laiku, kuris yra nurodytas automobilio nuomos sutartyje ir apie tai nepranešus iš anksto, yra skaičiuojamas 60,00€ mokestis už parą nuo nuomos sutarties pasibaigimo. Papildoma para pradedama skaičiuoti, jeigu automobilis negrąžinamas per 1 val. nuo nuomos sutarties pasibaigimo.

Kompanija nėra atsakinga už automobiliuose paliktus daiktus ir neprivalo jų laikyti bei saugoti.

 Rezervuojant automobilį reikalinga informacija:

 • Vairuotojo vardas, pavardė
 • Paėmimo/grąžinimo vieta bei laikas
 • Kontaktinis telefono numeris bei elektroninis pašto adresas
 • Iš kur atvykstate arba skrydžio numeris

Asmuo, pateikiantis šią informaciją, atsako už teisingą informacijos pateikimą. Kompanija nėra atsakinga už klaidingai pateiktą informaciją.

Laiku neatvykus atsiimti automobilio ir apie tai nepranešus iš anksto, rezervacija yra atšaukiama.

Už nepanaudotas rezervacijos dienas pinigai nėra grąžinami.

 Kas įskaičiuota į nuomos kainą:

 • Civilinės atsakomybės draudimas
 • Standartinis nuomos draudimas su asmenine atsakomybe už automobilį iki 1200€ per vieną įvykį
 • Draudimas nuo vagystės
 • 130 kilometrų rida per parą
 • Oro uosto mokesčiai

 Kas neįskaičiuota į kainą:

 • Kuras. Automobilis išnuomojamas pilnu baku, todėl grąžintas turi būti taip pat su pilnu. Kiekvienas trūkstamas kuro litras yra skaičiuojamas 2,50€ už litrą.
 • Automobilio valymo mokesčiai. Automobilis išnuomojamas švarus, todėl grąžintas turi būti taip pat švarus. Grąžinus nešvarų automobilį yra taikomi papildomi mokesčiai: 15,00€ už automobilio išorę, 15,00€ už automobilio vidų. Kompanija taip pat siūlo papildomą paslaugą automobilio išvalymui, kurią galima užsisakyti tiek rezervuojant automobilį, tiek atvykus jo atsiimti.
 • Kelių mokesčiai bei rinkliavos. Visi kelių mokesčiai, stovėjimas ir kitos susijusios išlaidos yra mokamos nuomininko.

Automobilio išdavimo/grąžinimo mokesčiai:

Automobilį galite atsiimti visą parą musų biuruose. Vilniaus ir Kauno oro uostuose vėlyvas pasitikimas 22:00 – 00:00 – 14,45€, 00:00 – 08:00 – 14,45€. Automobilio atsiėmimas/grąžinimas Palangos oro uoste – 14,45€, po 22:00 val. – 14.45€. Automobilio paėmimas/grąžinimas Rygos oro uoste – 14,45€, po 22:00 val. – 14,45€.

Grąžinant automobilį ne darbo valandomis, nuomininkas yra atsakingas už automobilį iki sekančios dienos darbo valandų (08:00 – 22:00), kuomet kompanijos atstovas apžiūrės automobilį.

 Ką reikia turėti su savimi:

 • Asmens tapatybę įrodantį dokumentą, pasą ar tapatybės kortelę
 • Galiojantį vairuotojo pažymėjimą.
 • Galiojančią kreditinę arba debetinę banko kortelę, išduotą nuomininko vardu (Visa, MasterCard).

 Užstatas:

Atvykus atsiimti automobilio, užstatas bus rezervuojamas nuomininkui priklausančioje banko kortelėje. Užstato suma priklauso nuo pasirinktos automobilio klasės bei papildomų draudimo paslaugų. Automobilį grąžinus švarų, neapgadintą, pilnu kuro baku, taip pat grąžinus automobilio užvedimo raktelius bei dokumentus, užstato rezervacija yra nuimama automatiškai po 14 dienų po automobilio grąžinimo.

 Atsiskaitymo būdai:

Už automobilio nuomą galima atsiskaityti grynais, banko kortele bei banko pavedimu. Sumokėjus banko pavedimu bei atvykus atsiimti automobilio, būtina pateikti apmokėjimo patvirtinimą.

Draudimas:

Į automobilio nuomos kainą yra įskaičiuotas transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimas, galiojantis Lietuvos, Latvijos bei Estijos teritorijoje. Išnuomoto automobilio sugadinimo ar vagystės atveju, nuomininko atsakomybė yra iki 1200€. Automobilio ratai, padangos, stiklai, salono detalės, užvedimo rakteliai, dokumentai bei valstybiniai numeriai nėra apdrausti. Kompanija siūlo papildomas draudimo paslaugas asmeninei atsakomybei sumažinti: dalinis draudimas – asmeninė atsakomybė iki 600€; pilnas draudimas – asmeninė atsakomybė 0.00 eur depozitas 100€; padangų bei stiklų draudimas. Automobilio nuomos metu įvykus eismo įvykiui, draudimas galioja tik pateikus tai įrodančius dokumentus, t.y. eismo įvykio deklaracija ar/ir policijos išrašą, bei apie įvykį pranešus kompanijai. Draudimas negalioja vandalizmo atveju, stichinių nelaimių ar karo veiksmų atveju, vairuojant apsvaigus nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų, pasišalinus iš įvykio vietos, neužpildžius eismo įvykio deklaracijos ar nepranešus policijai, taip pat perleidus automobilį nuomos sutartyje nepaminėtiems asmenims.

Įvykus eismo įvykiui yra taikomas 60,00€ žalos administravimo mokestis.

Automobilio vagystės atveju, nuomininkas privalo pateikti automobilio užvedimo raktelius bei dokumentus ir yra atsakingas visa asmeninės atsakomybės dalimi, nurodyta sutartyje. Nepateikus automobilio užvedimo raktelių bei dokumentų ir apie įvykį nepranešęs policijai bei kompanijai, taip pat pasisavinus automobilį, nuomininkas laikomas už automobili atsakingas visa automobilio kaina.

Nuomininkas yra atsakingas už saugų automobilio stovėjimą. Automobilis privalo būti paliekamas užrakintas su įjungta signalizacija apšviestose, gerai prižiūrimose, neatokiose, saugiose stovėjimo aikštelėse. Už netinkamai paliktą automobilį bei jame paliktus daiktus atsako nuomininkas.

Praradus automobilio užvedimo raktelius ar dokumentus, nepataisomai sugadinus padangą ar pametus valstybinius numerius, negrąžinus išnuomotos vaikiškos kėdutės ar navigacijos yra mokama 200,00€ bauda. Automobilio parkavimo išlaidas bei baudas nuomininkas moka pats.

 Techninė pagalba kelyje ir pakaitinis automobilis:

Techninė pagalba kelyje 24/7 suteikiama Lietuvos teritorijoje tik užsisakius techninės pagalbos kelyje paslaugą. Kitais atvejais ši paslauga yra taip pat suteikiama, tačiau jos išlaidas nuomininkas moka pats. Taip pat, kuomet transporto priemonė yra sugadinama ne dėl nuomininko kaltės, yra suteikiamas pakaitinis automobilis visam nuomos laikotarpiui. Kompanija pasilieka teisę atšaukti automobilio rezervaciją dėl gedimo ar eismo įvykio, jei įvykis nutiko dėl nuomininko kaltės. Įvykus automobilio gedimui dėl nuomininko kaltės, remonto išlaidas dengia nuomininkas.

Automobiliais leidžiama važinėti tik tam pritaikytais keliais. Bekele važiuoti griežtai draudžiama. Visas išlaidas, atsiradusias dėl netinkamos automobilio eksploatacijos dengia nuomininkas.

 Papildomas vairuotojas:

Išnuomotą automobilį gali vairuoti tik nuomininkas ir kiti sutartyje automobilio nuomos sutartyje paminėti asmenys. Jei automobilį nori vairuoti kiti asmenys, apie tai reikia pranešti nuomos pradžioje. Nuomininkas, kuris pasirašo automobilio nuomos sutartį, yra pagrindinis vairuotojas bei mokėtojas ir yra pilnai atsakingas už automobilį.

 Papildomos paslaugos:

 • Vaikiškos kėdutės. Kompanija siūlo trijų tipų vaikiškas kėdutes: lopšelius, kėdutes bei paaukštinimus. Vaikišką kėdutę galite užsisakyti atliekant rezervaciją bei atvykę atsiimti automobilio. Neužsisakius iš anksto, kompanija negarantuoja, jog norima kėdutė bus nuomos punkte. Nuomininka- vairuotojas kuris įrašytas sutartyje yra atsakingas už teisingą kėdutės pritvirtinimą!
 • Navigacinės sistemos
 • Neribotas kilometražas. Į užsakymo kainą yra įskaičiuota nemokamų 130 kilometrų per parą. Viršijus šią normą bei neužsisakius neriboto kilometražo paslaugos, už kiekvieną viršytą kilometrą yra skaičiuojamas 0,10€ mokestis.
 • Automobilio pristatymas mieste. Automobilį galime pristatyti mieste (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje). Kaina už pristatymą: 14.45€ (priklausomai nuo pasirinktos vietos). Užmiestyje automobilių nepristatome.
 • Valymo paslaugos. Kuomet nuomininkas nenori ar neturi galimybių pats sutvarkyti automobilio, yra galimybė užsisakyti papildomą valymo paslaugą. Ją užsisakyti galima rezervuojant automobilį bei atvykus į nuomos vietą.
 • Sienos kirtimas. Automobilio vairavimo teritorija – Lietuva. Norint išvykti iš šalies, apie tai būtina informuoti kompaniją. Vairavimo teritoriją galima išplėsti į Latviją ir Estiją, tačiau ne toliau, nei Baltijos šalys (Lietuva, Latvija, Estija). Šią paslaugą galite užsisakyti rezervuojant automobilį arba atvykę į nuomos punktą. Pasirinkus vairavimo teritoriją Baltijos šalys, ši paslauga įtraukta į galutinę kainą nebus ir yra mokama atvykus į nuomos punktą. Už Baltijos šalių ribų išvažiuoti griežtai draudžiama. 
 • Kelionė į Latviją +38 eur vienkartinis mokestis
 • Kelionė į Estiją   +38 eur vienkartinis mokestis
 • Kelionė į Lenkiją +49 eur vienkartinis mokestis

 Vienos krypties automobilio nuoma:

Kompanija siūlo automobilį galimybę grąžinti kitame kompanijos biure, nei pasiėmėte apie tai informavus iš anksto. Kainynas pateikiamas žemiau:

Vilnius – Kaunas 48,00€ Kaunas – Vilnius 48,00€
Vilnius – Klaipėda, Palanga (PLQ) 115,00€ Klaipėda, Palanga (PLQ) – Vilnius 115,00€
Kaunas – Klaipėda, Palanga (PLQ) 100,00€ Klaipėda, Palanga (PLQ) – Kaunas 100,00€
Vilnius, Kaunas, Palanga, Klaipėda – Ryga (RIX) 150,00€ Ryga (RIX) – Vilnius, Kaunas, Palanga, Klaipėda 150,00€
Vilnius, Kaunas, Palanga, Klaipėda – Talinas (TLL) 242,00€ Talinas (TLL) – Vilnius, Kaunas, Palanga, Klaipėda 242,00€

Savavališkas automobilio palikimas ne sutartyje nurodytoje vietoje yra laikomas grubiu taisyklių pažeidimu bei skaičiuojamas 2,00€/km tarifu nuo automobilio nuomos sutartyje nurodytos palikimo vietos. Taip pat, automobilio nuomos sutartis laikoma nepasibaigusia, iki kol automobilis yra grąžinamas į sutartyje nurodytą vietą ir  yra skaičiuojamas 60,00€ už parą mokestis.

Automobiliai privalo būti grąžinami kompanijos nurodytose aikštelėse. Palikus automobilį ne kompanijos nurodytoje aikštelėje, stovėjimo išlaidas dengia nuomininkas.

Eismo taisyklių pažeidimų administravimo mokestis:

Ik 100,00€. Nuomotojas bei papildomi vairuotojai privalo laikytis patvirtintų kelių eismo taisyklių. Gavus pranešimą apie kelių eismo taisyklių pažeidimą ar bet kokią nusikalstamą veiklą, kompanija visus nuomininko, vairavusio automobilį nurodytu laikotarpiu, duomenis perduoda policijai. Pažeidimų administravimo mokestis yra taikomas kiekvieno eismo įvykio ar parkavimo pažeidimo administravimui.

Kiti mokesčiai:

Automobiliuose rūkyti griežtai draudžiama. Grąžinus prirūkytą automobilį yra taikoma 200,00€ bauda. Taip pat, sugadinus, ištepus ar suliejus automobilio saloną labiau, nei užtenka standartinio valymo, taikoma 200,00€ bauda kiekvienai sugadintai detalei.

Automobilių nuomos apribojimai:

Be atskiro raštiško leidimo griežtai draudžiama išvažiuoti už Baltijos šalių (Lietuvos, Latvijos, Estijos) teritorijos. Už savavališką išvykimą už nurodytos teritorijos ribų yra taikoma 1300,00€ bauda.

Draudžiama automobiliuose vartoti alkoholinius gėrimus, psichotropines medžiagas, rūkyti, vežti gyvūnus, vežti krovinius, tempti kitus automobilius, dalyvauti sportiniuose automobilių renginiuose bei teikti pavežimo ar taksi paslaugas, taip pat perleisti automobilį automobilio nuomos sutartyje nenurodytiems asmenims.

Nuomotu automobiliu draudžiama dalyvauti autolenktynėse, nesilaikant šios taisyklės negalioja draudimas, o klientas atsako už pilną automobilio remontą avarijos arba apgadinimo atveju. Taip pat yra taikoma bauda 1300 eur

Vairuojant nuomotą automobilį apsvaigus nuo alkoholio arba psihotropinių medžiagų yra taikoma 1300 eur bauda.

Paieška

DUK Skambinkite, mes Jums padėsime visą parą. DUK
+370 616 55336

Galimi atsiskaitymo būdai

automobilio nuoma

Grynais pasiimant automobilį

auto nuoma

Kortele pasiimant automobilį

Automobilių nuoma

Interneto banku

auto nuoma

Banko pavedimu