Dažniausiai užduodami klausimai

Jei daiktą palikote automobilyje, kurį nuomojotės iš TopRent autonuomos kompanijos, mes jį paimsime ir saugosime mažiausiai vieną mėnesį. Per tą laiką Jums reikėtų susisiekti su vadybininkais ir susitarti dėl atsiėmimo. O tam, kad nebūtų rūpesčių dėl daiktų, prieš grąžindami automobilį į autonuomos punktą pasitikrinkite, ar nepalikote akinių nuo saulės, kompiuterio, telefono, drabužių, batų ar net pačiūžų. Visus šiuos ir dar nemažai kitų daiktų, rastų automobiliuose pasibaigus autonuomos laikotarpiui, tvarkingai surinkome ir sėkmingai grąžinome šeimininkams. 

Pirmiausia – ačiū, kad nusprendėte į savo kelionę važiuoti su TopRent automobiliu. O dabar skirkite laiko susipažinimui su automobiliu, kurį ką tik išsinuomojote:

 • Patikrinkite naudojamo kuro tipą: jis bus įrašytas sutartyje, pažymėtas ant rakto pakabuko ir nurodytas ant degalų bako dangtelio.
 • Susipažinkite su automobilio valdymu: kaip veikia žibintai ir rankinis stabdis, kaip įsijungti radiją.
 • Pasireguliuokite sėdynes, veidrodėlius, vairo padėtį.
 • Galite nufotogratuoti automobilį prieš jį pasiimant ir dar sykį – grąžinant, kad pasibaigus autumobilio nuomos laikotarpiui nekiltų nesusipratimų dėl nuomoto automobilio būklės.
 • Užsisekite saugos diržą ir linkime Jums saugios bei malonios kelionės!

O prieš apsisprendžiat, kurią autonuomos kompaniją pasirinkti, rekomenduojame pasitikslinti, ką iš tikrųjų reiškia pigi automobilių nuoma ir kas po tuo gali slypėti, jei automobilius nuomojanti bendrovė yra ne itin patikima ir sąžininga.

Suprantame Jūsų poreikį keliauti su šeima ir vaikais ir rūpinamės, kad kelionės būtų saugios, todėl galime pasiūlyti kėdutes vaikams pagal amžių: kėdutė-lopšys kūdikiams iki vienerių metų (arba 13 kg svorio), kėdutė vaikams nuo 1 iki 4 metų (arba nuo 9 iki 18 kg) ir kėdutė-paaukštinimas vaikams nuo 4 iki 12 metų. Kėdutes galėsite pasirinkti rezervacijos metu, trečiame žingsnyje „Pasirinkite priedus”. Jei Jums reikia dviejų tokių pačių kėdučių, pasirinkite vieną, o komentarų skiltyje parašykite, kad reikia antros tokios pat kėdutės ir mes ją suteiksime nemokamai visam automobilio nuomos periodui.

Taip, kreditinė kortelė nėra reikalinga norint rezervuoti automobilį internetu. Už automobilio nuomą sumokėsite tik tada, kai atvyksite pasiimti automobilio. Avansinis rezervacijos mokestis nėra imamas atliekant išankstinę rezervaciją internetu, todėl nereikia įrašyti bankinės kortelės duomenų. Rezervuokite automobilį dabar.

Jei netikėtai pasikeitė Jūsų planai ir automobilio nuomos paslauga Jums tapo nebereikalinga, rezervaciją atšaukti galėsite visiškai nemokamai. Kuo anksčiau tai padarysite, tuo geriau, bet net ir paskutinės minutės atšaukimas Jums nieko nekainuos. Rezervuokite automobilį jau dabar.

Grąžinti nuomotą automobilį prieš ankstyvą skrydį yra labai paprasta: atvažiuokite į Vilniaus oro uostą VNO, Kauno oro uostą KUN, Palangos oro uostą PLQ arba Rygos oro uostą RIX. Susiraskite tą pačią parkingo aikštelę, iš kurios pasiėmėte nuomotą automobilį, ir ten pat palikite užrakintą automobilį. Visų oro uostų parkingo aikštelėse yra įmontuota automobilių numerių atpažinimo sistema, kuri nuskaitys nuomoto automobilio munerį ir pakels užtvarą. Parkavimas nuomotiems automobiliams yra nemokamas ir Jūs nepatirsite papildomų išlaidų. Automobilio raktelį įmeskite į seifinę dėžutę, kurią rasite prie autonuomos ofiso.
Autonuoma Vilniaus oro uoste VNO

Autonuoma Kauno oro uoste KUN

Autonuoma Palangos oro uoste PLQ

Autonuoma Rygos oro uoste RIX

Mes suprantame, kad gyvenime atsitinka dalykų, kurių negalime suplanuoti. Spūstys kelyje, netikėtai užtvertas kelias ar per vėlai išplaukęs keltas gali prailginti kelionę ir dėl to galite nespėti grąžinti automobilio sutartyje nurodytu laiku. Jei taip nutiktų, informuokite autonuomos vadybininką kaip galima anksčiau (tel. +370 616 55336). Savo klientams taikome vienos valandos tolerancijos ribą, o tai reiškia, kad perspėjus vadybininką automobilį nemokamai galėsite grąžinti viena valanda vėliau, nei parašyta sutartyje.

Prasitęsti automobilio nuomą yra paprasta ir greita: tiesiog užsisakykite tokį patį automobilį internetu papildomoms dienoms. Dar vienas būdas prasitęsti automobilio nuomos laiką – paskambinti vadybininkams telefonu +370 616 55336.

Jūsų rezervuotas automobilis lauks Jūsų net ir tada, jei atskrisite vėliau, nei planavote. Autonuomos vadybininkai, dirbantys Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose, visuomet stebi skrydžių informaciją apie atvykimo laiką ir lauks Jūsų, net jei atvyksite vėliau. Kad automobilio nuomos procesas vyktų sklandžiau, atliekant rezervacijąu internetu nurodykite skrydžio numerį. Jei to nepadarėte, šią informaciją galite pateikti ir vėliau telefonu arba el.paštu.

Automobilį galite išsinuomoti oro uoste bet kuriuo paros metu. Mūsų darbuotojas sutartu laiku lauks Jūsų mūsų biure (po 22:00 val. yra taikomas 14.45€ nedarbo valandų vienkartinis mokestis).

Užstatą rezervuojame Jūsų banko kortelėje. Rezervaciją bankas nuima automatiškai per 14 dienų, skaičiuojant nuo rezervacijos pradžios.

Dauguma automobilių yra mūsų autoparke, bet mes pasiliekame galimybę pakeisti užsakytą automobilį į tokio pat dydžio. Pvz.: jūs išsirinkote Ford Fiesta, kuris yra ekonominės klasėse automobilis, ir gavote rezervacijos patvirtinimą. Jeigu tuo metu nebūtų būtent šio modelio, mes Jums išnuomotume VW Polo, kuris taip pat yra ekonominės klasės automobilis.

Atvykus nuomotis automobilio su savimi reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, asmens tapatybės dokumentą, galiojančią banko kortelę (Visa, MasterCard) ir užsakymo numerį.

  Susisiekite su mumis  Sutinku, kad mano asmeniniai duomenys būtų naudojami su manimi susisiekti

  Paieška

  DUK Skambinkite, mes Jums padėsime visą parą. DUK
  +370 616 55336