Ilgalaikė automobilių nuoma

Ilgalaikė automobilių nuoma

Ilgalaikė automobilių nuoma verslui – tai paslauga tiems, kas nori daugiau laiko ir dėmesio skirti savo tiesioginėms veikloms, o ne rūpesčiams, susijusiems su automobiliais. Pasibaigus ilgalaikės nuomos laikotarpiui seną automobilį galėsite grąžinti ir išsinuomoti naujesnį modelį arba visai kitos klasės automobilį.

Toyota Yaris nuoma

nuo 384 eur/mėn su PVM

Automobiliu nuoma Toyota RAV4 autonuoma

Toyota RAV4 nuoma

nuo 651 eur/mėn su PVM

Automobiliu nuoma Toyota CH-R autonuoma

Toyota CH-R nuoma

nuo 597 eur/mėn su PVM

VW Touran nuoma

nuo 531 eur/mėn su PVM

VW Passat nuoma

nuo 517 eur/mėn su PVM

VW Golf nuoma

nuo 391 eur/mėn su PVM

Ilgalaikė automobilių nuoma

Ilgalaikė nuoma – paprasčiau, efektyviau ir pigiau nei įsigyti nuosavą automobilį. Be to, galime užtikrinti, kad važinėsite ne senesniu nei dviejų metų senumo automobiliu, nes kitokių TopRent tiesiog neturi ir nenuomoja. Mūsų 400 automobilių parke rasite patinkantį mini, ekonominės, kompaktinės, vidutinės klasės automobilį, visureigį ar mikroautobusą, o jei nerasite, pasistengsime jį įsigyti ir galbūt Jūs būsite pirmasis to automobilio vairuotojas. Argi nebūtų nuostabu stebėti, kaip odometro rodmenys iš nulio pasikeičia į pirmą nuvažiuotą kilometrą? Kainos tik indikacinės, susisiekite ir paruošime ilgalaikės automobilio nuomos pasiūlymą pagal Jūsų poreikius ir norus ir įtrauksime tik tas paslaugas, kurios Jums yra aktualios.

Siūlome šiuos automobilius ir mikroautobusus: Hyundai i10, Hyundai i30, Ford Focus, Ford Fiesta, Ford Mondeo, Ford Tourneo, Toyota Auris, Toyota Yaris, Toyota Rav 4, Toyota T-Roc, VW Golf, VW Touran, Renault Traffic. Minimalus automobilio nuomos terminas – vieneri metai. Jei pageidaujate nuomotis trumpesniam laikotarpiui, rinkinės trumpalaikę automobilių nuomą. Ilgalaikės nuomos paslaugą siūlome Vilniuje, taip pat Kaune; veiklos nuoma verslo klientams galima Klaipėdoje bei Palangoje. Šiuose miestuose vadybininkai Jus aptarnaus TopRent biuruose arba oro uostuose, taip pat yra galimybė automobilį pristatyti konkrečiu adresu Vilniaus mieste, tačiau galime pasitarti dėl ilgalaikės automobilių nuomos ir kituose Lietuvos miestuose.

Hyundai i10 nuoma

nuo 372 eur/mėn su PVM

Hyundai i20

nuo 417 eur/mėn su PVM

Hyundai i30

nuo 451 eur/mėn su PVM

Susisiekite su mumis

Turite klausimų? Pasistengsime į juos atsakyti visą parą veikiančia linija +370 616 55336.

Paieška

DUK Skambinkite, mes Jums padėsime visą parą. DUK
+370 616 55336

Galimi atsiskaitymo būdai

automobilio nuoma

Grynais pasiimant automobilį

auto nuoma

Kortele pasiimant automobilį

Automobilių nuoma

Interneto banku

auto nuoma

Banko pavedimu