Pigi automobilių nuoma: kaip neapsigauti? 6 patarimai vairuotojams

Radote automobilio nuomos pasiūlymą už 4 eur per parą ir labai džiaugiatės sutaupę? Neskubėkite, nes grąžinus automobilį mokama suma gali išaugti kelis ar net keliasdešimt kartų. Ir taip pigi automobilių nuoma taps nebe tokia pigi.

4 eurai per dieną už naujo visureigio nuomą? Kokia pigi automobilio nuoma!

Šis straipsnis padės nepakliūti ant nesąžiningų nuomotojų kabliukų ir išvengti neplanuotų išlaidų. 

Pigi automobilių nuoma: ar tai tikrai įmanoma?

Pirmiausia pagalvokime: ar tikrai galima išsinuomoti automobilį už 4 eurus per parą? Atsakymas paprastas: taip, galima. Gali būti, kad autonuomos kompanijos intensyviai varžosi brokerių sąrašuose.

Kuo mažesnė kaina, tuo aukštesnėje vietoje bus nuomos kompanija, tuo didesnė tikimybė, kad klientas apsispręs ir pasirinks nuomotoją, pasiūliusį mažiausią kainą. Nes kam mokėti daugiau, jei galima mažiau?

Šiuo metu, kai skrydžių sumažėjo dešimteriopai, autonuomos kompanijos būtent šia strategija ir naudojasi.

Juk geriau vienas už 5 eurus išnuomotas ir gatvėmis važinėjantis automobilis, nei tas pats automobilis, užimantis vietą parkinge ir generuojantis nulį pajamų.

Tiksliau, nulį pajamų ir dar minusą, nes kažkam reikėjo nuo automobilio nuvalyti tą 40 centimetrų storio sniego sluoksnį. Be to, mažiausiai du kartus.

Atrodytų, kad pigi automobilių nuoma – nauda ir vairuotojams, ir autonuomos kompanijoms. Bet ar tikrai tai naudinga abiems pusėms?

Sakysit, ypatingais laikais ir kainos ypatingos? Ir taip, ir ne. Visais laikais buvo nuomotojų, kurių veikla kai kam gali pasirodyti ne itin sąžininga.

Taigi.

Kaip išsirinkti patikimą autonuomos kompaniją, kuri nepriskaičiuos papildomų mokesčių?

Pirmiausia pasidomėkite nuomotojo atsiliepimais internete.

Jei žmonės jautėsi apgauti, jie tikrai tai paviešins. Tyrimai rodo, kad sušvelninti vieną blogą atsiliepimą reikia bent septynių teigiamų.

Tik čia svarbi kita medalio pusė: jei viskas gerai, automobilis švarus, vadybininkė maloni, viskas patiko, tik maža dalis žmonių apie tai pasidžiaugs viešai. O galėtų dažniau.

Antra, skaitykite skaitykite skaitykite automobilio nuomos taisykles.

Susipažinkite su dokumentu prieš pasirašydami nuomos sutartį. Labai dažnai jas galima rasti nuomotojo puslapyje.

Prie visame pasaulyje įprasto mokesčio už rūkymą automobilyje arba mokesčio už automobilio pristatymą konkrečioje vietoje, kai kurie nuomotojai susigalvoja įrašyti oro uosto mokestį.

Arba automobilio paėmimo mokestį. Arba iš kažkur atsiranda drambliški mokesčiai už rezervacijos atšaukimą ar automobilio palaikymą, kai, pavyzdžiui, vėluoja skrydis.

TopRent galite nemokamai atšaukti rezervaciją iki paskutinės minutės ir mes tikrai palauksime, kol nusileis jūsų vėluojantis lėktuvas.

Trečia, pasidomėkite, ar nuomotojas taiko toleranciją grąžinant automobilį.

Tai yra, kiek laiko galite vėluoti ir nemokėti nuomos už papildomą dieną. Standartiškai tai yra viena valanda.

Ketvirta, pasitaiko tokių, kurie ima mokestį už atsiskaitymą tam tikro tipo mokėjimo kortele.

Informaciją apie tai irgi rasite nuomos taisyklėse. (TopRent tokio mokesčio niekada netaikė ir netaiko. Juk XXI amžius, įvairovė ir demokratija, Watsonai).

Penkta, prieš pradedant važiuoti rekomenduojama nusifotografuoti automobilį iš visų pusių, ypač tas vietas, kuriose matosi įbrėžimai.

Ir dar kartą nufotografuoti jau grąžinus automobilį. Ne, ne prisiminimams. Nuotraukos labai padės, jei pasibaigus nuomos laikotarpiui iš jūsų kortelės bus nuskaičiuotos lėšos už automobilio pažeidimus.

Jei nepavyko išlaviruoti prie parduotuvės ar netyčia įvažiavote į kaimyno automobilį, praneškite nuomos kompanijai ir pasitarkite, ką daryti.

Bet jei pažeidimus bandoma jums “priklijuoti”, nuotraukos gali padėti sutaupyti kelis šimtus eurų. Beje, įbrėžimai iki 2 cm paprastai laikomi standartiniu nusidėvėjimu, už juos mokėti nereikės, jei pasirinkote patikimą auto nuomos kompaniją.

Ir šešta, svarbiausia – geras vaibas, kurį sukuria aplinka, bendravimas su vadybininkais, interjero spalvos, formos ir net kvapai.

Mes iš tikrųjų mokam pinigus ne už daiktus, o už emocijas ir gerą jausmą.

Tad būtent gero jausmo ir linkime – tiek rezervuojant automobilį, tiek jį pasiimant ir važiuojant.

Pigi automobilių nuoma bus išties pigi, jei automobilį nuomositės iš patikimos autonuomos kompanijos. 

Čia rasite TopRent automobilių nuomos pasiūlymus.

 

Visos naujienos
Kuro bako politika

Kuro politika: kaip sutaupyti pilant kurą į nuomotą automobilį?

2021 m. gegužės 18 d.

BMW motociklai ir motoroleriai jau paruošti nuomai

2021 m. gegužės 12 d.

Pakaitinis automobilis – ne vien tik KASKO turėtojams

2021 m. balandžio 8 d.

Nuomotu automobiliu į Rygos ar Talino oro uostą

2021 m. balandžio 7 d.