Ilgalaikė automobilių nuoma Klaipėdoje

Siūlome ilgalaikę automobilių nuomą Klaipėdoje

Ilgalaikė automobilių nuoma Klaipėdoje – tai mažiau rūpesčių dėl automobilio ir aiškios išlaidos kiekvieną mėnesį. Pasirinkus ilgalaikę automobilio nuomą nebereikės gaišti laiko automobilio priežiūrai, padangų keitimui ir automobilio techninei apžiūrai. Pasirūpinsime draudimu, koordinuosime remonto darbus ir suteiksime pakaitinį automobilį, jei jo prireiks.

Jei neradote tinkamo automobilio ar mikroautobuso ilgalaikei nuomai, susisiekite (info@toprent.lt, +370 616 55336) ir pateiksime Jums individualų pasiūlymą. 

Siūlome ilgalaikę automobilių nuomą Klaipėdoje

Ilgalaikė automobilių nuoma Klaipėdoje – tai mažiau rūpesčių dėl automobilio ir aiškios išlaidos kiekvieną mėnesį. Pasirinkus ilgalaikę automobilio nuomą nebereikės gaišti laiko automobilio priežiūrai, padangų keitimui ir automobilio techninei apžiūrai. Pasirūpinsime draudimu, koordinuosime remonto darbus ir suteiksime pakaitinį automobilį, jei jo prireiks.Jei neradote tinkamo automobilio ar mikroautobuso ilgalaikei nuomai, susisiekite (info@toprent.lt, +370 616 55336) ir pateiksime Jums individualų pasiūlymą. 

Ilgalaikė automobilių nuoma Klaipėdoje – tai paslauga tiems, kas nori daugiau laiko ir dėmesio skirti savo tiesioginėms veikloms, o ne rūpesčiams, susijusiems su automobiliais. Pasibaigus ilgalaikės nuomos laikotarpiui seną automobilį galėsite grąžinti ir išsinuomotį naują. Mūsų 400 automobilių parke rasite patinkantį mini, ekonominės, kompaktinės, vidutinės klasės automobilį, visureigį ar mikroautobusą, o jei nerasite, pasistengsime jį įsigyti ir galbūt Jūs būsite pirmasis to automobilio vairuotojas. Argi nebūtų nuostabu stebėti, kaip odometro rodmenys iš nulio pasikeičia į pirmą nuvažiuotą kilometrą?

Kur galima išsinuomoti automobilį ilgesniam laikui?

Ilgalaikės automobilių nuomos paslaugą siūlome Klaipėdoje, taip pat Vilniuje; nuoma verslo klientams galima Kaune bei Palangoje. Šiuose miestuose dirba TopRent vadybininkai, todėl būtų patogiau pasirašyti nuomos sutartį ir pasiimti automobilį, tačiau galime pasitarti dėl autonuomos ir kituose miestuose.

Minimalus automobilio nuomos terminas – vienas mėnuo. Jei pageidaujate nuomotis trumpesniam laikotarpiui, rinkitės trumpalaikę automobilių nuomą.

Kainos tik indikacinės, susisiekite ir paruošime ilgalaikės automobilio nuomos pasiūlymą pagal Jūsų poreikius ir norus ir įtrauksime tik tas paslaugas, kurios Jums yra aktualios.

Nežinote, ar verta nuomotis pas mus? TopRent automobilių nuomos kompanijos klientų atsiliepimai.

Paieška

DUK Skambinkite, mes Jums padėsime visą parą. DUK
+370 616 55336

Galimi atsiskaitymo būdai

automobilio nuoma

Grynais pasiimant automobilį

auto nuoma

Kortele pasiimant automobilį

Automobilių nuoma

Interneto banku

auto nuoma

Banko pavedimu