Ford Mondeo New nuoma

Išsirinkote Ford Mondeo New: 4 durų standartinės klasės automobilį su automatine greičių dėže, varomą benzinu, pagamintą 2019 m. Šis automobilis turi oro kondicionierių.

Ford Mondeo New nuoma – puikus pasirinkimas tiems, kam svarbu per daug neišlaidauti ir keliauti patogiai.

Kaip rezervuoti Ford Mondeo New ar kitą standartinės klasės automobilį?

Rezervuoti automobilį internetu paprasta ir greita: į formą internete reikia suvesti tik vardą ir pavardę, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą. Tik tiek duomenų užtenka rezervuoti automobilį iš TopRent.

Užsakymo patvirtinimą gausite nurodytu elektroniniu paštu, kai informaciją patikrins vadybininkai. Automobilį galite rezervuoti ir paskambinę tel. +370 616 55336. 

Nemokamai galėsite pakeisti arba atšaukti automobilio rezervaciją.

Kur galiu atsiimti automobilį?

TopRent nuomoja automobilius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje, Rygoje bei Taline. Šiuose miestuose galite pasiimti ir palikti automobilį, kai baigsis nuomos laikotarpis.

Ar žinojote, kad nuomotą automobilį galite pasiimti vienoje vietoje, o grąžinti kitoje? Pavyzdžiui, atskridus į Rygos oro uostą, automobilį galima palikti Kaune, Vilniaus oro uoste arba Klaipėdoje. Detalesnę informaciją apie tai rasite taisyklėse. Visos automobilių paėmimo ir grąžinimo vietos.

Autonuoma Lietuvoje

Komfortiškoms kelionėms siūlome plačią lengvųjų automobilių ir keleivinių mikroautobusų pasiūlą, nuomojame automobilius su automatine ir mechanine greičių pavara.

TopRent autoparke rasite naujus, iki 2 metų senumo automobilius:

TOYOTA Yaris, Auris, Corolla, Avensis, C-HR, RAV4.

FORD Fiesta, Focus, Mondeo, Touran.

RENAULT Trafic.

HYUNDAI i10, i30, i40.

VOLKSWAGEN Polo, Golf,  Jetta, Touran, Passat, T-Roc.

Išsirinkite automobilį nuomai.

Automobilių nuoma Lietuvoje

TopRent Auto Nuoma saugioms, patikimoms ir įsimintinoms Jūsų kelionėms! Teikiame profesionalias automobilių nuomos paslaugas. Suprasdami Jūsų lūkesčius ir poreikius, auto nuomą vykdome visą parą – 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Pageidaujamus automobilius galite atsiimi oro uoste, autobusų ir traukinių stotyje ar kitoje Jums patogioje vietoje. Mes mylime keliones ir suprantame jų svarbą, todėl siūlome naujus ir saugius automobilius. Automobilių nuoma Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje, Rygoje ir Talline palankiausiomis sąlygomis – užtikriname visuomet geras kainas, greitą rezervacijos patvirtinimą, naujus automobilius, malonų aptarnavimą!