Automobilio nuoma mėnesiui

[:lt]Siūlome ilgalaikę automobilio nuomą verslui 

Automobilio nuoma mėnesiui ar ilgesniam periodui – tai mažiau rūpesčių dėl automobilio ir aiškios išlaidos kiekvieną mėnesį. Pasirinkus ilgalaikę automobilio nuomą nebereikės gaišti laiko automobilio priežiūrai, padangų keitimui ir automobilio techninei apžiūrai. Pasirūpinsime draudimu, koordinuosime remonto darbus ir suteiksime pakaitinį automobilį, jei jo prireiks. Bet labai tikimės, kad neprireiks. 

Neradote tinkamo automobilio ilgalaikei nuomai?

Susisiekite (info@toprent.lt, +370 616 55336) ir pateiksime Jums individualų pasiūlymą įtraukdami tik tas paslaugas, kurios Jums reikalingos.

Automobilio nuoma mėnesiui ar ilgesniam laikotarpiui – tai paslauga tiems, kas nori daugiau laiko ir dėmesio skirti savo tiesioginėms veikloms, o ne rūpesčiams, susijusiems su automobiliais. Pasibaigus ilgalaikės nuomos laikotarpiui seną automobilį galėsite grąžinti ir išsinuomotį naują. Tiesa, žodis „senas” yra labai sąlyginis, nes visi TopRent nuomojami automobiliai yra ne senesni nei dviejų metų. 

Mūsų 400 automobilių parke rasite patinkantį mini, ekonominės, kompaktinės, vidutinės klasės automobilį, visureigį ar mikroautobusą, o jei nerasite, pasistengsime jį įsigyti ir galbūt Jūs būsite pirmasis to automobilio vairuotojas. Argi nebūtų nuostabu stebėti, kaip odometro rodmenys iš nulio pasikeičia į pirmą nuvažiuotą kilometrą? 

Siūlome Hyundai, Toyota, Ford, VW ir Renault automobilius bei mikroautobusus. Kartu su automobiliu ar mikroautobusu galite išsinuomoti įvairių dydžių vaikiškas kėdutes ir navigaciją.

Ilgalaikė ar trumpalaikė auto nuoma?

Minimalus automobilio nuomos terminas – vienas mėnuo. Jei pageidaujate nuomotis trumpesniam laikotarpiui, rinkitės trumpalaikę automobilių nuomą.

Ilgalaikę automobilio nuomos paslaugą siūlome visoje Lietuvoje. Didžiausias autoparkas yra Vilniuje, čia galima gyvai apžiūrėti Jums patikusį autumobilį (jei jis tuo metu nebus išnuomotas).  Kiek mažiau autotransporto priemonių rasite Klaipėdoje, Kaune ir Palangoje, o dėl pristatymo į kitus miestus susitarsime atskirai. 

Kainos tik indikacinės, susisiekite ir paruošime ilgalaikės automobilio nuomos pasiūlymą pagal Jūsų poreikius ir norus ir įtrauksime tik tas paslaugas, kurios Jums yra aktualios.

Kodėl TopRent?

Mūsų klientų atsiliepimai.

Paieška

DUK Skambinkite, mes Jums padėsime visą parą. DUK
+370 616 55336

Galimi atsiskaitymo būdai

automobilio nuoma

Grynais pasiimant automobilį

auto nuoma

Kortele pasiimant automobilį

Automobilių nuoma

Interneto banku

auto nuoma

Banko pavedimu